9. metodické setkání k rodinným konferencím


Centrum RK Lata a RK centrum zvou srdečně příznivce rodinných konferencí na tradiční metodické setkání, tentokráte opět prezenčně v Praze v prostorách organizace LATA, Senovážné náměstí 24, ve čtvrtek 10. června 2021 od 10 hod.
Na programu: zhodnocení období mezi setkáními, jak do práce zasáhla pandemie, zkušenosti s online přenosy, novinky a výstupy z mezinárodní skupiny,
rodinná konference versus případová konference, výhody a nevýhody jednotlivých setkání. V případě Vašeho zájmu kontaktujte, prosím: kunesova@lata.cz. Těšíme se na Vás!
Sledujte nás také
na facebooku

Aktuálně

Stránka 1 z 11  > >>

Srdečně zveme příznivce rodinných konferencí na 14. metodické setkání, tentokráte do Brna. Budeme se na vás těšit ve čtvrtek 23. listopadu 2023 od 9.30 hod u kolegů z organizace IQ Roma sevis, kterým děkujeme za spolupořádání.

V Centru Don Bosco v Pardubicích se v úterý 26. září 2023 konala výjimečná událost, která připomněla desetiletou historii rodinných konferencí (RK) v České republice a šestiletou existenci RK centra, společného projektu organizací Amalthea z. s. a energeia, o. p. s.


Srdečně zveme příznivce rodinných konferencí na 13. metodické setkání. Uskuteční se ve čtvrtek 8. června 2023 od 9.30 hod v Praze v prostorách pořádající organizace LATA.

Na začátku dubna 2023 jsme si připomněli 10 let od prvního setkání nad projektem rodinných konferencí. Letos v lednu jsme navíc oslavili 6 let RK centra, tedy společného projektu organizací energeia, o. p. s. a Amalthea z. s., díky kterému se rodinné konference staly dostupnějšími více rodinám.

 


Vážení kolegové, milí přátelé, vítáme vás v novém roce s poděkováním za důvěru v roce uplynulém, díky které jsme mohli společně přinést více světla do rodin. Těšíme se na další společné příběhy a přejeme hodně světla v roce 2023! Vaše RK centrum